SodaPup

1_1

Hračky od firmy SodaPup sú vyrobené v USA a dosahujú najprísnejšie kritéria zdravotnej certifikácie a výdrže. Víziou firmy je vyrábať vysoko kvalitné, originálne, odolné a hlavne zdravotne nezávadné hračky pre psov. Aktívne sa zapája do boja proti globálnej zmene klímy, podporuje lokálne charity, útulky a iné organizácie pomáhajúce psom.

Na výrobu plniacich hračiek používajú vlastný patentovaný materiál “Puppyprene”, ktorý spĺňa extrémne kritériá v odolnosti. Žuvacie hračky sú vyrobené z kvalitného a odolného nylonu.

Všetky hračky majú veľmi originálny dizajn - napríklad hot-dog, lebka, plechovka, mandala, alebo spomaľovacia miska s motívom psov čakajúcich na bare. Hračky sú veľmi praktické - sú vhodné do umývačky (do vrchnej priehradky), chladničky, mrazničky a niektoré aj do mikrovlnky.

SodaPup si stojí za kvalitou produktov, preto na svoje produkty poskytuje záruku.
 - Na gumové plniace a preťahovacie (okrem lana) hračky sa vzťahuje 30 denná garancia výmeny, pokiaľ ju pes zničí alebo poškodí tak, že bude obmedzená jej funkcia.
 - Pokiaľ sa psovi podarí nylonovú hračku zlomiť alebo z nej odhryznúť veľký kus, vzťahuje sa na ňu 30 dňová záruka.
 - Nakoľko lízacie podložky a misky nie sú určené na žuvanie a hryzenie, na tieto produkty sa záruka nevzťahuje.

Nikdy nenechávajte svojho psa s hračkami osamote. 
Aj keď hračky od SodaPup sú naozaj kvalitné, odolné a zdravotne nezávadné, nenechávajte s nimi svojho psa osamote. Taktiež nie je vhodné hračku svojmu psovi nechávať dlhšiu dobu. Predídete tak jej zničeniu, v horšom prípade požitiu časti hračky vašim psom. Pokiaľ by sa tak náhodou stalo, okamžite navštívte veterinára.

Plniace hračky
Hračky sa svojou pevnosťou a odolnosťou delia na tri skupiny - Puppy, Original a Magnum.
Puppy - vyvinutý primárne pre jemné ďasná prezubujúcich šteniatok, ale zároveň je dostatočne pevný, aby vydržal až do dospelosti. Vyrába sa iba v ružovej farbe.
Original - pre SodaPup klasický, veľmi odolný materiál pre "normálne" psy. Vyrába sa vo všetkých farbách, okrem ružovej a čiernej.
Magnum – je určený pre ničiteľov všetkých ostatných hračiek. Tento materiál vydrží aj naozaj drsné zaobchádzanie. Vyrába sa v čiernej farbe.

Pri používaní plniacich hračiek vždy sledujte správanie svojho psa. Niektorí psi sú trpezliví, vylizovanie náplne ich baví a radi si ju vychutnávajú. Iní sa s hračkou hrajú, kotúľajú si ju alebo žujú. Sú ale aj psy, pre ktorých zdĺhavé vylizovanie hračiek môže predstavovať stres a frustráciu, obzvlášť ak je pre nich hračka príliš náročná. Pri výbere teda treba brať ohľad na veľkosť hračky, jej tvrdosť, materiál, tvar a veľkosť otvoru.

Lízacie podložky
Lízacie podložky sú pevné a sú vhodné aj do umývačky, mrazničky a mikrovlnky. Výhodou lízacích podložiek od firmy SodaPup sú rozdielne vzory, hĺbky aj zložitosť - čo sú veľmi dôležité aspekty pri výbere tej správnej lízacej podložky pre vášho psa.

Spomaľovacie misky
Vďaka spomaľovacím miskám si psy vychutnajú krmivo inak ako obvykle. Ponúkajú zmyslové spetrenie psov. Pre ich pána ponúkajú kreatívne využitie urobiť naozaj pekné a zaujímavé výtvory. Ponuka misiek je pestrá, a tak si viete vybrať tú správnu pre svojho psa - aby sa dokázal uvoľniť a zároveň aby pre neho nebola príliš ťažká a nedostal sa do stresu. Väčšina misiek je navyše vyrobená z rovnakého alebo podobného materiálu ako žuvacie hračky, takže vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie.

Žuvacie hračky
Sodapup vyrába svoje žuvacie hračky z nylonu, ktorý je extrémne tvrdý a odolný. Žuvanie u psa vyplavuje endorfíny, preto väčšina psov žuvanie miluje. Niektoré hračky majú otvory alebo priehlbiny a viete do nich dať aj tekutú odmenu (napríklad konzervy, kapsičky, arašidové maslo...). Vďaka tvrdosti hračiek si psy zároveň mechanicky čistia zuby a ďasná.
Je úplne normálne, že sa hračka pri používaní opotrebuje a je na nej za chvíľu vidieť, že ju pes hryzie. Avšak aj v tomto stave je hračka v poriadku. Pokiaľ z nej pes malý kúsok odhryzne, môžete ho odstrihnúť alebo ľahko zabrúsiť. Odporúčame však hračku psovi nedávať ak hrozí, že ju prehltne.
Žuvacie hračky sú vhodné pre šteňatá a dospelé psy. Hračku zvážte u psieho seniora alebo psa s problémovými zubami. Nadmerné žuvanie tvrdých predmetov by u nich totiž mohlo spôsobiť krvácanie ďasien.
Hračku odporúčame nenechávať psovi dlhšiu dobu, zvlášť pokiaľ ju hryzie nonstop. Môže totiž ísť o obsesívne správanie, ktoré pre psa nemusí byť dobré a uvádza ho do stresu.

Preťahovacie hračky
Dizajn preťahovacích hračiek vychádza vo väčšine prípadov z plniacich hračiek, ktoré sú doplnené o veľmi odolné lano. Hračku však neodporúčame plniť, nakoľko by preťahovacia hračka stratila svoj účel. Sú pevné, veľmi pružné a príjemné na skus.

358 sodapup dog toys mkb bone ultra durable nylon dog chew toy for aggressive chewers pink 13077919301766 1024x1024 2x
€13,90
Skladom

Tvrdá hračka na žuvanie v tvare kosti vyrobená z kvalitného a zdravotne nezávadného materiálu. Neodporúčame ju...

430
810216023300 PT2
€17,40
Skladom

Extra odolná plniaca hračka v tvare lebky z kvalitnej a zdravotne nezávadnej gumy.

433
367 sodapup dog toys large mkb sugar skull durable rubber chew toy treat dispenser large pink 13078022520966 1024x1024 2x
€16,20
Skladom

Odolná plniaca hračka v tvare lebky pre šteniatka a veľkých psov z kvalitného a zdravotne nezávadného materiálu.

436
397 sodapup dog toys large usa k9 magnum skull durable rubber chew toy treat dispenser reward toy tug toy and retrieving toy black magnum 13601464909958 1024x1024 2x
€18,10
Skladom

Extra odolná hračka na preťahovanie v tvare lebky pre stredných a veľkých psov. Vyrobená z kvalitnej z kvalitnej a...

439
20221215 E20A9877
€16,90
Skladom

Odolná hračka na preťahovanie v tvare lebky pre šteniatka väčšieho vzrastu, stredných a veľkých psov. Vyrobená z...

442
SodaPup E-coin korytnačka - odolná plniaca podložka malá - zelená
€13,90
Na dotaz

Odolná a tvrdá plniaca podložka v tvare mince s vodným motívom. Je vhodná pre menších psov (od 7 kg), ale aj pre...

445
E20A4014
€13,90
Skladom

Tvrdá a odolná žuvacia hračka v tvare rybej kosti z kvalitného a zdravotne nezávadného materiálu.

451
20230124 E20A3083 Edit
€16,20
Skladom

Odolná plniaca hračka v tvare futbalovej lopty na pamlsky aj žuvanie. Vyrobená z kvalitnej a zdravotne nezávadnej gumy.

454
3865149 left 1
Novinka
€16,20
Na dotaz

Odolná plniaca hračka v tvare golfovej loptičky pre menších a stredných psov vhodná aj na žuvanie. Vyrobená z...

619
3865245 right 1 (1)
Tip
€16,90
Skladom

Plniaca hračka v tvare nádoby na med pre stredné a veľké plemená. Určená najmä pre psíkov, ktorí sa chcú ľahko dostať...

460
20221010 E20A9690
€14,40
Skladom

Veľmi tvrdá a odolná hračka v tvare hotdogu pre tých najextrémnejších žuvačov. Neodporúčame ju pre šteniatka vo fáze...

463
20230124 E20A2966
Tip
€16,20
Skladom

Odolná plniaca hračka v originálnom tvare záchranného kolesa. Je vhodná ej pre netrpezlivých psov, keďže sa z nej...

616
Hore
Ďalšie produkty
47 položiek celkom

Stránka 1 z 4 - 47 položiek celkom