SodaPup Lízacia podložka Groovy Love malá 18 x 13 cm

Lízacia podložka Groovy Love vhodná pre psíkov začiatočníkov aj mačky. Je vyrobená z kvalitnej a zdravotne nezávadnej mäkkej gumy.

€14,30
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
SodaPup Lízacia podložka Groovy Love malá 18 x 13 cm
1 Main SodaPup Enrichment Feeder SodaPup eMat Groovy Love
Novinka
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Lízacia podložka s nápisom LOVE má hlbší, no jednoduchý vzor. Psy z nej jedlo ľahko dostanú a preto je vhodná aj pre začiatočníkov. Svojimi rozmermi je vhodnejšia pre menších psíkov, alebo ako malé občerstvenie veľkého psa.

Lízaciu podložku môžete plniť podľa svojich predstáv. Dajú sa použiť napríklad konzervy, kapsičky, pamlsky, ale aj rôzne tvarohy, jogurty, vajíčka, ovozel, či arašidové maslá. Jednoducho všetko, čo má váš pes rád.

Psovi lízanie pomáha vyplaviť endorfíny, odbúrať stres a zabaví ho na dlhší čas. Podložka je vhodná aj pri rehabilitácii, chorobe alebo rekonvalescencii. Môže pomôcť napríklad pri kúpaní alebo ošetrení.

Je vyrobená z TPE polymeru, čo je kvalitný a zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa aj v kuchyni.
Neobsahuje ftaláty, BPA a iné toxické látky.

Materiál je vhodný do umývačky, mrazničky aj mikrovlnnej rúry. 

Upozornenie:
Nikdy nenechávajte psíka s hračkou osamote. Pokiaľ bude hračka opotrebovaná alebo poškodená, hračku vymeňte.
Hračka nie je vhodná na jedenie. Keď spozorujete, že Váš pes zjedol kúsok hračky, navštívte veterinára. 

Kategória: Lízacie podložky a spomaľovacie misky
Veľkosť: 18 x 13 cm
Vhodná do umývačky riadu: áno
Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
Vhodné do mrazničky: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

1_1

Hračky od firmy SodaPup sú vyrobené v USA a dosahujú najprísnejšie kritéria zdravotnej certifikácie a výdrže. Víziou firmy je vyrábať vysoko kvalitné, originálne, odolné a hlavne zdravotne nezávadné hračky pre psov. Aktívne sa zapája do boja proti globálnej zmene klímy, podporuje lokálne charity, útulky a iné organizácie pomáhajúce psom.

Na výrobu plniacich hračiek používajú vlastný patentovaný materiál “Puppyprene”, ktorý spĺňa extrémne kritériá v odolnosti. Žuvacie hračky sú vyrobené z kvalitného a odolného nylonu.

Všetky hračky majú veľmi originálny dizajn - napríklad hot-dog, lebka, plechovka, mandala, alebo spomaľovacia miska s motívom psov čakajúcich na bare. Hračky sú veľmi praktické - sú vhodné do umývačky (do vrchnej priehradky), chladničky, mrazničky a niektoré aj do mikrovlnky.

SodaPup si stojí za kvalitou produktov, preto na svoje produkty poskytuje záruku.
 - Na gumové plniace a preťahovacie (okrem lana) hračky sa vzťahuje 30 denná garancia výmeny, pokiaľ ju pes zničí alebo poškodí tak, že bude obmedzená jej funkcia.
 - Pokiaľ sa psovi podarí nylonovú hračku zlomiť alebo z nej odhryznúť veľký kus, vzťahuje sa na ňu 30 dňová záruka.
 - Nakoľko lízacie podložky a misky nie sú určené na žuvanie a hryzenie, na tieto produkty sa záruka nevzťahuje.

Nikdy nenechávajte svojho psa s hračkami osamote. 
Aj keď hračky od SodaPup sú naozaj kvalitné, odolné a zdravotne nezávadné, nenechávajte s nimi svojho psa osamote. Taktiež nie je vhodné hračku svojmu psovi nechávať dlhšiu dobu. Predídete tak jej zničeniu, v horšom prípade požitiu časti hračky vašim psom. Pokiaľ by sa tak náhodou stalo, okamžite navštívte veterinára.

Plniace hračky
Hračky sa svojou pevnosťou a odolnosťou delia na tri skupiny - Puppy, Original a Magnum.
Puppy - vyvinutý primárne pre jemné ďasná prezubujúcich šteniatok, ale zároveň je dostatočne pevný, aby vydržal až do dospelosti. Vyrába sa iba v ružovej farbe.
Original - pre SodaPup klasický, veľmi odolný materiál pre "normálne" psy. Vyrába sa vo všetkých farbách, okrem ružovej a čiernej.
Magnum – je určený pre ničiteľov všetkých ostatných hračiek. Tento materiál vydrží aj naozaj drsné zaobchádzanie. Vyrába sa v čiernej farbe.

Pri používaní plniacich hračiek vždy sledujte správanie svojho psa. Niektorí psi sú trpezliví, vylizovanie náplne ich baví a radi si ju vychutnávajú. Iní sa s hračkou hrajú, kotúľajú si ju alebo žujú. Sú ale aj psy, pre ktorých zdĺhavé vylizovanie hračiek môže predstavovať stres a frustráciu, obzvlášť ak je pre nich hračka príliš náročná. Pri výbere teda treba brať ohľad na veľkosť hračky, jej tvrdosť, materiál, tvar a veľkosť otvoru.

Lízacie podložky
Lízacie podložky sú pevné a sú vhodné aj do umývačky, mrazničky a mikrovlnky. Výhodou lízacích podložiek od firmy SodaPup sú rozdielne vzory, hĺbky aj zložitosť - čo sú veľmi dôležité aspekty pri výbere tej správnej lízacej podložky pre vášho psa.

Spomaľovacie misky
Vďaka spomaľovacím miskám si psy vychutnajú krmivo inak ako obvykle. Ponúkajú zmyslové spetrenie psov. Pre ich pána ponúkajú kreatívne využitie urobiť naozaj pekné a zaujímavé výtvory. Ponuka misiek je pestrá, a tak si viete vybrať tú správnu pre svojho psa - aby sa dokázal uvoľniť a zároveň aby pre neho nebola príliš ťažká a nedostal sa do stresu. Väčšina misiek je navyše vyrobená z rovnakého alebo podobného materiálu ako žuvacie hračky, takže vydrží aj drsnejšie zaobchádzanie.

Žuvacie hračky
Sodapup vyrába svoje žuvacie hračky z nylonu, ktorý je extrémne tvrdý a odolný. Žuvanie u psa vyplavuje endorfíny, preto väčšina psov žuvanie miluje. Niektoré hračky majú otvory alebo priehlbiny a viete do nich dať aj tekutú odmenu (napríklad konzervy, kapsičky, arašidové maslo...). Vďaka tvrdosti hračiek si psy zároveň mechanicky čistia zuby a ďasná.
Je úplne normálne, že sa hračka pri používaní opotrebuje a je na nej za chvíľu vidieť, že ju pes hryzie. Avšak aj v tomto stave je hračka v poriadku. Pokiaľ z nej pes malý kúsok odhryzne, môžete ho odstrihnúť alebo ľahko zabrúsiť. Odporúčame však hračku psovi nedávať ak hrozí, že ju prehltne.
Žuvacie hračky sú vhodné pre šteňatá a dospelé psy. Hračku zvážte u psieho seniora alebo psa s problémovými zubami. Nadmerné žuvanie tvrdých predmetov by u nich totiž mohlo spôsobiť krvácanie ďasien.
Hračku odporúčame nenechávať psovi dlhšiu dobu, zvlášť pokiaľ ju hryzie nonstop. Môže totiž ísť o obsesívne správanie, ktoré pre psa nemusí byť dobré a uvádza ho do stresu.

Preťahovacie hračky
Dizajn preťahovacích hračiek vychádza vo väčšine prípadov z plniacich hračiek, ktoré sú doplnené o veľmi odolné lano. Hračku však neodporúčame plniť, nakoľko by preťahovacia hračka stratila svoj účel. Sú pevné, veľmi pružné a príjemné na skus.

Podobné produkty

20220509 E20A7594
€16,20
Skladom

Lízacia podložka s vzorom kostičiek, vhodná pre veľkých psov a začiatočníkov. Je vyrobená z kvalitnej a zdravotne...

625
346974 PT2
€14,30
Skladom

Lízacia podložka Honey s vzorom včelieho plástu, vhodná pre malých psov aj mačky. Je vyrobená z kvalitnej a zdravotne...

472
2949 sodapup lizaci podlozka srdce mala
€14,30
Skladom

Lízacia podložka Love s vzorom srdiečok je vhodná pre menších psov, ktorí sú trpezliví a pokročilí, či mačky. Je...

481
346969 PT3
Tip
€16,20
Skladom

Lízacia podložka s vzorom kostičiek vhodná pre väčších psov a začiatočníkov. Je vyrobená z kvalitnej a zdravotne...

622