Marp Holistic Pure Lamb - jahňacia vanička 100g

Marp Holistic Pure Lamb vanička pre psov obsahuje 100% jahňacie mäso s vnútornosťami, vývar a minerály. Je vhodná pre všetky plemená a veľkosti. 

€1,50
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Pure Lamb - jahňacia vanička 100g
704 marp lamb vanicka pro psy s jehnecim
Tip
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Vanička pre psov Marp Holistic Pure Lamb obsahuje 100% jahňacie mäso s vnútornosťami, vývar a minerály. V receptúre konzervy nie sú zahrnuté umelé konzervanty, farbivá, plnidlá a akékoľvek obilniny. Je vhodná aj pre psov s citlivým zažívaním a vďaka obsahu jedného druhu proteínu aj pre psov s potravinovými alergiami. 

Výhody Marp Holistic Pure Jahňa:
- jeden druh bielkoviny
- kombinácia svaloviny a vnútorností
- obsahuje aj väčšie kúsky mäsa
- vysoká stráviteľnosť
- bez obilnín
- vhodná aj na miešanie s granulami značky Marp

Zloženie:
71% (Jahňacie srdce, Jahňacie mäso, Jahňacie pečeň, Jahňacie pľúca, Jahňacie držky), 28% Jahňacie vývar, 1% minerály.

Doplnkové látky na kg:
Vitamin D3 200 IE, Vitamin E 30mg, Biotín 300mcg, Síran zinočnatý 15mg, Síran manganatý 3 mg, Jodid vápenatý (bezvodý) 0,75mg.

Analytické zložky:
Hrubá bielkovina 10%, Hrubý tuk 6%, Vláknina 0,30%, Vlhkosť 75%

Dávkovanie:
200g vaničky na každých 8kg denne.
Šteňatá a kojace fenky môžu potrebovať 2-3x väčšiu porciu. Podávajte v izbovej teplote a zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Kategória: KRMIVO
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita, psy s nadváhou
Veľkosť balenia: 100 g
Mäso: Jahňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.