Marp Holistic Pure Angus Beef - hovädzia vanička 100g

Marp Angus Beef vanička pre psov obsahuje 100% hovädzie mäso s vnútornosťami, vývar a minerály. Je vhodná pre všetky plemená a veľkosti.

€1,50
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Pure Angus Beef - hovädzia vanička 100g
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Vanička pre psov Marp Angus Beef obsahuje 100% hovädzie mäso s vnútornosťami, vývar a minerály. V receptúre konzervy nie sú zahrnuté umelé konzervanty, farbivá, plnidlá a akékoľvek obilniny. Je vhodná aj pre psov s citlivým zažívaním a vďaka obsahu jedného druhu proteínu aj pre psov s potravinovými alergiami. 

Výhody Marp Angus Hovädzie:
- jeden druh bielkoviny
- kombinácia svaloviny a vnútorností
- obsahuje aj väčšie kúsky mäsa
- vysoká stráviteľnosť
- bez obilnín
- vhodná aj na miešanie s granulami značky Marp

Zloženie:
70% (Angus hovädzie srdce, Angus hovädzie mäso, Angus hovädzia pečeň, Angus hovädzie pľúca), 29% Vývar, 1% Minerály.

Doplnkové látky na kg:
Vitamin D3 (E671) 200 IE, Zinok ako síran zinočnatý, monohydrát (E6) 25 mg, Mangán ako síran mangánatý, monohydrát (E5) 1,4 mg, Jód ako jodid vápenatý, bezvodý (E2) 0,75mg.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 10%, Hrubý tuk 7%, Vláknina 0,30%, Hrubé popoloviny 2,30%, Vlhkosť 77%

Dávkovanie:
200g vaničky na každých 8kg denne.
Šteňatá a kojace fenky môžu potrebovať 2-3x väčšiu porciu. Podávajte v izbovej teplote a zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Kategória: KRMIVO
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita, gravidné fenky
Veľkosť balenia: 100 g
Mäso: Hovädzie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.