Marp Holistic Lososový olej 500ml

Marp Holistic 100% prírodný za studena lisovaný lososový olej konzervovaný rozmarínom obsahuje vysoké množstvo Omega 3 mastných kyselín a je vhodný pre všetky typy psov.

€11,30
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Lososový olej 500ml
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Marp Holistic za studena lisovaný lososový olej obsahuje vysoké množstvo Omega 3 mastných kyselín a je vhodný pre všetky typy psov. Lososový olej je 100% prírodný a neobsahuje žiadne konzervanty.
 
Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny sa podieľajú na celé rady procesov v organizme. Podporujú rast zubov a kostí. Zlepšujú aj stav kože a srsti. Pomáhajú so suchou kožou alebo lámavou srsťou.
Obsahuje aj vysoké množstvo vitamínov A a D. Vitamín A je veľmi dôležitý pre zlepšenie zraku, reprodukciu a rast epitelových buniek. Tieto bunky sú súčasťou všetkých tkanív a podporujú odolnosť slizničnej bariéry voči prenikaniu infekcie. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek, vstrebávaní vápnika a fosforu na úroveň potrebnú pri mineralizácii kostí a pevnosti zubov. 
 
Výhody:
- prírodný produkt bez konzervantov
- pomáha pri problémoch so srsťou a kožou
- znižuje vypadávanie srsti
- podporuje kvalitu kože a znižuje riziko ochorení kože
- má protizápalové účinky 
- znižuje riziko srdcových chorôb
bohatý zdroj vitamínov A a D v prirodzenej forme
- zlepšuje chuť krmiva
 
Zloženie:
za studena lisovaný 100% olej z lososa konzervovaný rozmarínom
 
Analytické zložky:
obsah tuku 100%, kyselina eikosapentaenová (EPA) 3%, kyselina dokosahexaenová (DHA) 3%.
 
Kŕmny návod:
Prípravok zamiešajte do krmiva. Podávajte maximálne 5 ml (čajová lyžička) na každých 10 kg váhy. Skladujte v suchu a v tme.
Kategória: Oleje a doplnky
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Veľkosť balenia: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

 

Podobné produkty

Marp Holistic Salmon 12 kg, granule, granuly, krmivo pre psov, lososové, bez obilnín, kvalitné pre psy, holistické pre psa, doprava zadarmo,zdarma,český výrobca, značka Marp, čerstvé mäso
€81,90
Skladom

Marp Holistic Salmon krmivo obsahuje lososa z voľného chovu. Vyrába sa na báze tradičnej holistickej receptúry s...

409
fdfb3b423cb9a5340925c61f98021568 14059110
€18,90
Skladom

Marp Holistic Salmon krmivo obsahuje lososa z voľného chovu. Vyrába sa na báze tradičnej holistickej receptúry s...

406
934baf3a03017afb5ead8ec5e16c5564 4455474
Tip
€37,80
Skladom

Marp Holistic Salmon krmivo obsahuje lososa z voľného chovu. Vyrába sa na báze tradičnej holistickej receptúry s...

412