MENFORSAN Šampón pre psov s citlivou pokožkou s výťažkom z ovsa 300ml

MENFORSAN Šampón pre psov s výťažkom z ovsa je vhodný pre psíkov s citlivou pokožkou, suchou a jemnou srsťou. Využijú ho aj majitelia psíkov s normálnou pokožkou, na bežné použitie.
Dizajn bez názvu (24)

€8,40
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
MENFORSAN Šampón pre psov s citlivou pokožkou s výťažkom z ovsa 300ml
menforsan šampón pre psov s citlivou pokožkou s výťažkom z ovsa 300ml prírodný vegánsky.netestovaný na zvieratách na citlivú suchú srsť pre bežné použitie vanilková vôňa
Novinka
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Jedinečné zloženie tohto šampónu je obohatené o ovos a je určené pre psíkov s citlivou pokožkou, suchou a jemnou srsťou.
Pomáha s regeneráciou poškodenej a preriedenej srsti a určite váš poteší jeho príjemná vôňa (vanilka).

Zároveň je tento šampón vhodný aj pre psíkov s normálnou pokožkou a srsťou, na bežné používanie pre všetky plemená a typy srsti.

Pokiaľ hľadáte moderný šampón z prírodných látok s neutrálnym pH, ktorý budete môcť používať bez obmedzenia a dopriať tak svojmu psíkovi krásnu srsť, tento šampón je pre vás jasnou voľbou.

Použitie:
Šampón naneste na mokrú srsť a masírujte dokým nevznikne pena. Nechajte niekoľko sekúnd pôsobiť a opláchnite. Psíka vysušte a nakoniec vyčešte.
Dbajte na to, aby sa šampón nedostal do uší, očí a tlamy.

Objem:
300ml

Vhodné pre:
Psy so suchou a jemnou srsťou, s citlivou pokožkou, na bežné použitie pre psov bez problematickej pokožky, pre všetky plemená a typy srsti

Zloženie:
Voda, povrchovo aktívne látky, parfumy a pomocné látky

Kategória: STAROSTLIVOSŤ
Použitie: vmasírujte do mokrej srsti, opláchnite
Vhodné pre: všetky plemená a typy srsti, bežné použitie, psy s jemnou, suchú a citlivú srsť
Vôňa: vanilka
Objem: 300ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LOGO MENFORSAN (Happy Animals)

MENFORSAN je španielska značka prírodnej kozmetiky pre psy, mačky a kone, no nezabúda ani na hlodavce, vtáky, či plazy.
Výrobky MENFORSAN sa po celom svete predávajú už viac ako 40 rokov a vďaka ich výnimočnému zloženiu a kvalite ich každodenne používajú tisíce spokojných zákazníkov z radov profesionálov, aj bežných spotrebiteľov.

Ich sortiment zahŕňa viac ako 1000 produktov, ktoré sú vytvárané jednotlivým druhom zvierat na mieru. Zloženie je postavené predovšetkým na prírodných účinných látkach, ktoré sa kombinujú s najmodernejšími vedeckými poznatkami, pre čo najlepší výsledok. Produkty sú veľmi jemné a citlivé ku všetkým partiám zvierat.

Všetky výrobky behom výroby podliehajú prísnym kontrolám a sú vyrábané pod farmaceutickým, veterinárnym a chemickým dohľadom s rešpektom k životnému prostrediu.

Kvalitu výrobkov MENFORSAN oceňujú aj odborníci, preto je táto značka často využívaná a odporúčaná veterinármi, zvieracími klinikami, salónmi krásy a špecializovanými obchodmi.

cruelty-free-concept-logo-design-600nw-1039551007-Photoroom