MENFORSAN Prírodný antiparazitný obojok pre psov 57 cm

MENFORSAN Prírodný antiparazitný obojok vhodný pre všetky plemená psov. Obsahuje extrakt z margósy, levanduľový olej a geraniol, vďaka čomu poskytuje ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne proti kliešťom, komárom, blchám a všiam.
cruelty-free-concept-logo-design-600nw-1039551007-PhotoroomDizajn bez názvu (31)Dizajn bez názvu (23)

€7,90
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
MENFORSAN Prírodný antiparazitný obojok pre psov 57 cm
menforsan prírodný antiparazitný obojok pre psov 57 cm pre šteňatá gravidné suky feny pre alergikov proti kliešťom komárom blchám všiam plošticiam
Novinka
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

MENFORSAN Antiparazitný obojok na prírodnej báze obsahuje tri repelentné aktívne látky: extrakt z margósy (NEEM), geraniol a levanduľový olej. Vďaka tomu poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne proti kliešťom, komárom, blchám a všiam.

Poskytuje ochranu po dobu 90 dní a vďaka jeho prírodným, netoxickým aktívnym látkam, ho môžete bezpečne používať aj pre šteniatka už od prvého mesiaca života, pre gravidné fenky, aj pre psov, ktorí sú alergickí na bežné insekticídy. Neboli zaznamenaná žiadne kontraindikácie alebo nežiadúce účinky.

Obojok je vodoodolný a výhodou je aj jeho ergonomický tvar a univerzálna veľkosť, ktorú si nastavíte pomocou bezpečnostnej prakcy tak, aby váš psík obojok nestratil.

Antiparazitné produkty MENFORSAN môžete ľubovoľne kombinovať a používať viacero súčasne pre zvýšenie účinnosti (obojok, pipeta, repelentný sprej, šampón).

TIP: ak hľadáte naozaj vysokú účinnosť, no zároveň chcete používať prírodné produkty, odporúčame vám trojkombináciu antiparazitnej pipety MENFORSAN, antiparazitného obojku MENFORSAN a repelentného spreja MENFORSAN.

Použitie:
vyberte z obalu a umiestnite okolo krku zvieraťa tak, že necháte medzeru asi na dva prsty, zostávajúci kus odrežte
po 90tich dňoch môžete obojok nahradiť novým

Dĺžka:
57 cm, dá sa skrátiť

Vhodné pre:
všetky plemená, šteniatka od jedného mesiaca života, gravidné fenky, psy alergické na bežné insekticídy

Zloženie:
vysoko kvalitný kaučuk, výťažok z margósy, geraniol, levanduľový olej

Balenie obsahuje 1 kus obojku.

Kategória: STAROSTLIVOSŤ
Použitie: vyberte z obalu a umiestnite okolo krku zvieraťa tak, že necháte medzeru asi na dva prsty, zostávajúci kus odrežte
Vhodné pre: všetky plemená, šteňatá od veku jedného mesiaca, gravidné feny, psy alergické na bežné insekticídy
Doba účinku: 90 dní
Vôňa: citrónová
Dĺžka: 57 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LOGO MENFORSAN (Happy Animals)

MENFORSAN je španielska značka prírodnej kozmetiky pre psy, mačky a kone, no nezabúda ani na hlodavce, vtáky, či plazy.
Výrobky MENFORSAN sa po celom svete predávajú už viac ako 40 rokov a vďaka ich výnimočnému zloženiu a kvalite ich každodenne používajú tisíce spokojných zákazníkov z radov profesionálov, aj bežných spotrebiteľov.

Ich sortiment zahŕňa viac ako 1000 produktov, ktoré sú vytvárané jednotlivým druhom zvierat na mieru. Zloženie je postavené predovšetkým na prírodných účinných látkach, ktoré sa kombinujú s najmodernejšími vedeckými poznatkami, pre čo najlepší výsledok. Produkty sú veľmi jemné a citlivé ku všetkým partiám zvierat.

Všetky výrobky behom výroby podliehajú prísnym kontrolám a sú vyrábané pod farmaceutickým, veterinárnym a chemickým dohľadom s rešpektom k životnému prostrediu.

Kvalitu výrobkov MENFORSAN oceňujú aj odborníci, preto je táto značka často využívaná a odporúčaná veterinármi, zvieracími klinikami, salónmi krásy a špecializovanými obchodmi.

cruelty-free-concept-logo-design-600nw-1039551007-Photoroom