Marp Variety Single Turkey - morčacia konzerva 400g

Marp Variety Single Morka konzerva pre psov obsahuje 99% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Je vhodná pre všetky plemená a veľkosti.

€2,90
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Variety Single Turkey - morčacia konzerva 400g
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Konzerva pre psov Marp Variety Single Morka obsahuje 99% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. V receptúre konzervy nie sú zahrnuté umelé konzervanty, farbivá a plnidlá. Králičie mäso je vhodné aj pre citlivé psy a psy s potravinovými alergiami. 

Výhody Marp Variety Single Morka:
- 99% bielkovín pochádza zo živočíšnych zdrojov
- kombinácia svaloviny a vnútorností
- vysoká chutnosť a stráviteľnosť
- s pridaným taurínom pre podporu srdca
- vhodná aj na miešanie s granulami značky Marp

Zloženie:
Morka 74 % (mäso a vnútornosti), Hrachová múka 3 %, Lignocelulóza, Uhličitan vápenatý.

Nutričné aditíva na kg:
Vitamín A (3a672a) 1,000 IU, Vitamín D3 (3a671) 250 IU, Vitamín E (3a700) 120 mg, Vitamín B1 (3a821) 1 mg, Biotín (3a880) 0,5 mg, Zinok (3b606) 12 mg, Železo (3b106) 9 mg, Mangán (3b504) 2 mg, Jód (3b201) 0,6 mg, Taurín (3a370) 700 mg.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 8 %, Hrubý tuk  7,5 %, Hrubá vláknina 0,7 %, Hrubé popoloviny 1,4 %, Vlhkosť  78 %, Vápnik  0,25 %, Fosfor  0,2 %, Sodík  0,1 %

ME  1155 kcal/kg

Dávkovanie:
100g vaničky na každých 8kg denne.
Šteňatá a kojace fenky môžu potrebovať 2-3x väčšiu porciu. Podávajte v izbovej teplote a zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Kategória: Konzervy a kapsičky
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 400 g
Mäso: Morka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

 

Podobné produkty

mar063 new 1
Zľava
€16,40
€18,90 (–13 %)
Objednané

Marp Holistic Turkey Senior & Light krmivo obsahuje morčacie mäso z voľného chovu. Vyrába sa na báze tradičnej...

415