Marp Mix Lamb + vegetable - jahňacia vanička so zeleninou 100g

Marp Mix Lamb + vegetable vanička pre psov obsahuje 95% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Je vhodná pre všetky plemená a veľkosti. 

€1,50
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Mix Lamb + vegetable - jahňacia vanička so zeleninou 100g
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Vanička pre psov Marp Mix jahňa + zelenina obsahuje len jahňacie mäso, vnútornosti, vývar, zeleninu, brusnice a minerály. V receptúre konzervy nie sú zahrnuté umelé konzervanty, farbivá, plnidlá a akékoľvek obilniny. 

Výhody Marp Mix jahňa + zelenina:
- j
eden druh bielkovín
- 95% bielkovín pochádza zo živočíšnych zdrojov
- kombinácia svaloviny a vnútorností
- hrubá paštéta s väčšími kúskami zeleniny
- vysoká chutnosť a stráviteľnosť
- bez obilnín
- vhodná aj na miešanie s granulami značky Marp

Zloženie:
60% (Jahňacie srdce, Jahňacie mäso, Jahňacie pečeň, Jahňacie pľúca, Jahňacie držky), 25,9% Jahňacie vývar, 5% Sladké zemiaky, 5% brokolica, 3% Brusnice, 1% minerály, 0,1% Slnečnicový olej

Doplnkové látky na kg: 
Vitamin D3 200 IE, Vitamin E 30mg, Biotín 300mcg, Síran zinočnatý 15mg, Síran manganatý 3 mg, Jodid vápenatý (bezvodý) 0,75mg.

Analytické zložky:
Hrubá bielkovina 10%, Hrubý tuk 6%, Hrubý popol 2,2%, Vláknina 0,30%, Vlhkosť 75%

Dávkovanie:
200g vaničky na každých 8kg denne.
Šteňatá a kojace fenky môžu potrebovať 2-3x väčšiu porciu. Podávajte v izbovej teplote a zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Kategória: KRMIVO
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 100 g
Mäso: Jahňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

 

Podobné produkty

Marp Variety Grass Field 12 kg, granule, granuly, krmivo pre psov, jahňacie, bez lepku, kvalitné pre psy, s ryžou pre psa, doprava zadarmo,zdarma, český výrobca, značka Marp, čerstvé mäso
€60,90
Na dotaz

Marp Variety Grass Field krmivo obsahuje jahňacie mäso z voľného chovu a hovädzí tuk. Granule sú ľahko stráviteľné a...

382