Marp Holistic Pure Wild - divinová vanička 100g

Marp Holistic Pure Wild Boar vanička pre psov obsahuje 100% mäso z diviaka s vnútornosťami, vývar a minerály. Je vhodná pre všetky plemená a veľkosti.

€1,50
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Pure Wild - divinová vanička 100g
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Vanička pre psov Marp Holistic Pure Wild Boar obsahuje 100% mäso z diviaka s vnútornosťami, vývar a minerály. V receptúre konzervy nie sú zahrnuté umelé konzervanty, farbivá, plnidlá a akékoľvek obilniny. Je vhodná aj pre psov s citlivým zažívaním a vďaka obsahu jedného druhu proteínu aj pre psov s potravinovými alergiami.

Výhody Marp Holistic Pure Wild Boar s diviakom:
- jeden druh bielkoviny
- kombinácia svaloviny a vnútorností
- obsahuje aj väčšie kúsky mäsa
- vysoká stráviteľnosť
- bez obilnín
- vhodná aj na miešanie s granulami značky Marp

Zloženie:
70% (Mäso z diviaka, Pečeň z diviaka, Pľúca z diviaka) 29% Vývar, 1% Minerály.

Doplnkové látky na kg:
Vitamin D3 (E671) 200 IE, Zinok ako síran zinočnatý, monohydrát (E6) 25 mg, Mangán ako síran mangánatý, monohydrát (E5) 1,4 mg, Jód ako jodid vápenatý, bezvodý (E2) 0,75mg, Meď ako síran meďnatý, pentahydrát (E4) 0,5 mg.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 10%, Hrubý tuk 6%, Vláknina 0,40%, Hrubé popoloviny 2,30%, Vlhkosť 77%

Dávkovanie:
200g vaničky na každých 8kg denne.
Šteňatá a kojace fenky môžu potrebovať 2-3x väčšiu porciu. Podávajte v izbovej teplote a zaistite dostatok pitnej vody. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Kategória: KRMIVO
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 100 g
Mäso: Diviak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.