Marp Holistic Ostropestrecový olej 500ml

Marp Holistic za studena lisovaný 100% olej z ostropestreca mariánskeho konzervovaný rozmarínom je vhodný pre všetky typy psov. 

€8,30
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Ostropestrecový olej 500ml
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Marp Holistic za studena lisovaný olej z ostropestreca mariánskeho konzervovaný rozmarínom je vhodný pre všetky typy psov. Je 100% prírodný, vyrobený z rastliny pestreca mariánskeho.
 
Výhody:
- prírodný produkt bez konzervantov
- výborný zdroj esenciálnych mastných kyselín
- podporuje imunitu
- silný antioxidant
posiľnuje pečeň a napomáha tvorbe pečeňových buniek
- predchádza vstrebávaniu toxických zlúčenín, ktoré sa do organizmu dostávajú z prostredia.

- zlepšuje chuť krmiva
 
Zloženie:
za studena lisovaný 100% olej z ostropestreca mariánskeho konzervovaný rozmarínom
 
Analytické zložky:
obsah tuku 100 %, kyselina linolová 61 %, kyselina olejová 21 %, kyselina palmitová 9 %, kyselina arachidonová 2 %
 
Kŕmny návod:
Prípravok zamiešajte do krmiva. Podávajte maximálne 5 ml (čajová lyžička) na každých 10 kg váhy. Skladujte v suchu a v tme.
Kategória: Oleje a doplnky
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Veľkosť balenia: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.