Marp Holistic Ľanový olej 250ml

Marp Holistic 100% prírodný za studena lisovaný lososový olej obsahuje vysoké množstvo Omega 3 mastných kyselín a je vhodný pre všetky typy psov.

€5,40
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Ľanový olej 250ml
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Marp Holistic za studena lisovaný ľanový olej obsahuje vysoké množstvo Omega 3 mastných kyselín a je vhodný pre všetky typy psov. Ľanový olej je 100% prírodný a neobsahuje žiadne konzervanty.
 
Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny sa podieľajú na celé rady procesov v organizme. Podporujú rast zubov a kostí. Zlepšujú aj stav kože a srsti. Pomáhajú so suchou kožou alebo lámavou srsťou.
Ľanový olej obsahuje aj látky lignany. Majú protirakovinotvorné, antibakteriálne a antivírusové účinky. 
 
Výhody:
- prírodný produkt bez konzervantov
- zkľudňuje svrbiacu a podráždenú pokožku
- upokojuje pokožku
- znižuje vypadávanie srsti
- podporuje normálnu činnosť srdca
- podporuje kvalitu kože a znižuje riziko ochorení kože
má protizápalové účinky
- podporuje imunitu a správne trávenie
- zlepšuje chuť krmiva
 
Zloženie:
za studena lisovaný 100% olej z ľanových semienok konzervovaný rozmarínom
 
Analytické zložky:
obsah tuku 100%, kyselina alfa linolénová 55%, kyselina linolová 15%, kyselina olejová 22%, kyselina palmitová 7%
 
Kŕmny návod:
Prípravok zamiešajte do krmiva. Podávajte maximálne 5 ml (čajová lyžička) na každých 10 kg váhy. Skladujte v suchu a v tme.
Kategória: Oleje a doplnky
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Veľkosť balenia: 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.