Marp Holistic Hydinový mix pamlskov pre psov 500g

Marp Holistic White mix sú chutné chrumkavé pamlsky s obsahom 80% čerstvého mäsa.

€10
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Marp Holistic Hydinový mix pamlskov pre psov 500g
2ce62c044390b971161ec0fc61711025 29249850
Tip
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Marp Holistic White mix sú chutné chrumkavé pamlsky. Vďaka obsahu 80% čerstvého mäsa sú chutné a ľahko stráviteľné. Zloženie pamlskov nezahŕňa žiadne obilniny, farbivá ani konzervačné látky. 

Sú vhodné pre všetky plemená aj ako tréningové pamlsky.

Zloženie: 
čerstvé kuracie mäso 37 %, čerstvá kačica 25 %, čerstvá morka 18 %, sladké zemiaky, zemiaky, kurací vývar.

Analytické zložky:
hrubé bielkoviny 28 %, hrubý tuk 15 % , hrubá vláknina 2 % , hrubý popol 6,5 %, vlhkosť  8 %

ME Kcal/kg 3 890

Kŕmny návod:
Podávajte ako odmenu. Pamlsky nie sú náhradou bežnej stravy. Zabezpečte prístup k čerstvej pitnej vode. Skladujte v suchu.

Kategória: Pamlsky
Vek psa: všetky vekové kategórie
Veľkosť plemena: všetky plemená
Aktivita: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 500 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

marp

Hlavnou myšlienkou zakladateľa pri vytváraní značky Marp bolo vytvoriť si krmivo podľa svojich predstáv. Vychádzal z dlhoročných skúseností v oblasti distribúcie krmív a výživy zvierat. Víziou značky je vytvárať krmivo so špičkovým zložením, kvalitnými surovinami a funkčnosťou.

Všetky krmivá značky Marp sa vyrábajú z lokálnych a vysoko kvalitných surovín. Vďaka funkčným zložkám a vysokému obsahu mäsa sú vhodné aj pre psov s citlivým zažívaním.

Krmivo Marp Think Holistic - výživa bez kompromisov
Základom receptúry Marp Holistic je vysoký obsah mäsa a receptúra bez obilnín. Vychádzajú z tradičnej holistickej receptúry, v ktorej sa nachádza dlhý rad byliniek. Tie majú pozitívny vplyv na celý organizmus psa. V priemere krmivo obsahuje 80% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

Krmivo Marp Think Variety - ultraprémiové funkčné krmivo bez lepku
Receptúra rady Marp Variety je kompletne bez lepku a bez obsahu kuracieho mäsa, tuku alebo jeho vnútorností. Zaisťuje vysokú chutnosť a dostatok živočíšnych bielkovín. Kombinuje čerstvé a sušené mäso. Vďaka tomu je pre psa krmivo funkčné a krásne po ňom prospieva. Svojich dodávateľov vyberajú zodpovedne, využívajú suroviny od lokálnych dodávateľov a mäso z voľne chovaných zvierat. Receptúra tejto rady je vhodná aj pre psov s potravinovými alergiami. Neobsahuje žiadne umelé konzervanty, dochucovadlá, ani žiadne nebezpečné suroviny.

 

Podobné produkty

Marp Holistic White Mix Small Breeds 2 kg, holistické granule, granuly pre malé plemená psov, pre malé psy, kvalitné krmivo pre psa, bez obilnín,kuracie,kačacie,morčacie,čersrvé mäso
Tip
€20,90
Skladom

Marp Holistic White Mix Small Breeds je multiproteinové krmivo špeciálne vyvinuté pre malé plemená psov. Vyrába sa na...

664