Preťahovadlo s králičou kožušinou a amortizérom M

Preťahovadlo s králičou kožušinou a amortizérom pre stredné a veľké plemená sa výborne hodí ako motivácia pri tréningu a na spoločné hry.

€24,58
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Preťahovadlo s králičou kožušinou a amortizérom M
372 pretahovadlo kubena rukovet m
Vyrobené v ČR
ekologické balenie, zero waste, opakovateľne použité obaly
BALÍME EKOLOGICKY
Používame výplne a krabice, v ktorých nám prišiel tovar na sklad, nevytvárame tak ďalší zbytočný odpad.

Podrobný popis

Psy milujú kožušiny a preto sa táto hračka s králičou kožušinou a amortizérom výborne hodí ako motivačná pomôcka pre rôzne tréningy a psie športy. Je ideálna aj pre spoločnú hru s vami, kedy psa príjemne unaví a utuží váš vzťah. Preťahovadlo je ideálne pre stredné a veľké plemená ako zlatý retriever, kokeršpaniel, kelpia...

Králičia kožušina je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Pre psov má lákavú vôňu a prebúdza v nich prirodzený záujem o hračku. Rukoväť preťahovadla s amortizérom výborne pruží a tlmí nárazy počas hier. Navyše sa pohodlne drží v ruke. Na výrobu preťahovadla bola použitá obuvnícka niť, ktorá je extrémne pevná. Nemusíte sa tak báť ani divokých hier.

Hračku vždy po tréningu a hre odložte z dosahu psa. Bude sa na ňu viac tešiť a hračka vám dlhšie vydrží.  Aj keď sú hračky ušité kvalitne, nie sú úplne nezničiteľné.

Táto hračka neobsahuje pískatko.

Rozmery: celková dĺžka 80 cm, dĺžka časti s králičou kožušinou 20 cm

Upozornenie:
Nikdy nenechávajte psíka s hračkou osamote. Pokiaľ bude hračka poškodená, vymeňte ju.
Nie je vhodná na jedenie. Keď spozorujete, že Váš pes zjedol kúsok hračky, navštívte veterinára. 

Kategória: HRAČKY
Veľkosť plemena: stredné a veľké plemená
? Materiál: polyamid, králičia kožušina
? Rozmery: celková dĺžka 80 cm, dĺžka časti s králičou kožušinou 20 cm
Údržba: hračku neperte, po hre alebo tréningu ju nechajte dôkladne vyschnúť
Píska: nie

produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-rastr1-removebg-preview

 Zakladateľkou Pískacích Potvůriek, vtedy ešte Janie4Pets, je Ing. Jana Dušková, ktorá so šitím hračiek začala v roku 2015. Odolnosť hračky otestovali ako prvé jej deti. Naďalej zbierala skúseností a hračky ladila podľa odporúčaní od rôznych ľudí a kynológov. Časom prirodzene vznikol názov Pískací Potvůrky - hračky tak volali doslova všetci.

Hračky od Pískacích Potvůriek sú šité z preverených a kvalitných materiálov, majú pevné podšívky, dvakrát prešité švy a poriadne prichytené chvostíky. Hračky sú síce vhodné aj pre poriadnych trhačov, avšak nie sú nezničiteľné.
S
ú skvelou zábavou, ale aj odmenou pri tréningu. Motivujte ich pri výkone a oni pre vás urobia všetko.
Stavte na základné psie inštinkty a chuť loviť. Psy milujú vôňu pravej kožušiny a pískavé zvuky, takže vášho psa priam nadchnú.

V súčasnosti majú hračky veľký úspech nielen na Slovensku a v Česku, ale aj v Rakúsku a za hranicami Európy. Napriek tomu si zachovali svoju podstatu malej rodinnej firmy, ktorej vízia je pohoda a radosť z kvalitnej práce, šťastné psy a spokojnosť ich majiteľov.